Formularz zgłoszeniowy

[space height=”20″]

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Adres miejsca zamieszkania (wymagane)
Ulica i numer domu:

Kod pocztowy i miasto:

Telefon kontaktowy (wymagane)

Dzień 10 maja 2015 r. to OSTATECZNY termin zapisów.

Wybierz kategorię uczestnika:
Członkowie Towarzystwa z uregulowaną składką - 190 złPozostali uczestnicy - 250 zł.

Obiad (opcjonalnie) koszt dodatkowo 45 zł.

W tytule przelewu prosimy wpisać: "Imię i Nazwisko, udział w Kongresie 2015 oraz obiad (jeśli został zamówiony)"

Jeśli chciałbyś wspomóc organizację Międzynarodowego Kongresu to możesz zadeklarować i wpłacić kwotę większą niż opłata kongresowa . Dodatkową sumę przeznaczymy na pokrycie kosztów związanych z organizacją Kongresu oraz udziału osób, które chciałyby w nim uczestniczyć a nie mają funduszy na opłatę kongresową. Dziękujemy! Jeśli tak wpisz poniżej kwotę:

Prosimy o dotrzymywanie 7 - dniowego terminu wpłaty lub kontakt z nami. W przypadku rezygnacji, po 15 kwietnia nie zwracamy już wpłat. Jednocześnie informujemy, że nie wysyłamy potwierdzeń wpłat. Tylko w sytuacji, kiedy nie odnotujemy wpłaty na naszym koncie, wysyłamy przypomnienie.

Uwagi

Przed wysłaniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z treścią regulaminu/warunkami uczestnictwa w Kongresie i ich akceptację. Bez ich akceptacji zgłoszenie nie zostanie przyjęte. Przeczytaj Regulamin tutaj

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści powyższego formularza przez Polskie Towarzystwo Przyjaciół św. Hildegardy, ul. Żeromskiego6, 05-400 Otwock w zakresie niezbędnym do organizacji Kongresu, który odbędzie się w dniach 16-17 maja 2015 r. w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Oświadczam, że jestem świadomy/a, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych i możliwość ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Po wysłaniu zgłoszenia otrzymacie Państwo automatyczne potwierdzenie zgłoszenia z numerem konta do wpłaty. Jeżeli taki mail nie pojawi się w Państwa skrzynce, prosimy o sprawdzenie folderu "spam".